O mně

Jmenuji se Daniela Roudná a pocházím z malé vesničky Rudník v Krkonoších. Výrobě šperků a se věnuji od roku 1997. Vystudovala jsem SOU uměleckých řemesel v Praze v letech 1994-1997, kurs fasování- vsazování kamenů. Následovalo maturitní studium tamtéž v letech 1997-2000. 

V roce 2005 jsem se v soutěži cechu zlatnického „Stříbrný šperk Brno“ umístila na 3. místě.  V tomtéž roce jsem získala certifikát kvality a jedinečnosti „Krkonoše-originál produkt“.

Při výrobě šperků používám tradiční výrobní postupy a veškeré mé produkty jsou ručně vyrobené a puncované příslušnými puncovními značkami. Mezi moje nejoblíbenější a nejpoužívanější techniky patří filigrán, který jsem upravila do osobitého stylu. Většinu šperků prokládám drahokamy. V některých kolekcích používám také kubickou zirkonii nejvyšší kvality od Swarovski nebo česká Preciosa. Díky individuálnímu přístupu jsem získala mnoho spokojených klientů. Šperk z mojí dílny nosí i manželka sokolníka korunního prince v Arabských Emirátech. 

Na veškeré výrobky poskytuji záruční servis po dobu 2 let zdarma – čištění, rovnání a opravy.

Moje životní cesta se ubírá směrem k sebepoznání a seberealizaci, nalezení vnitřního klidu a harmonie. K tomu využívám možnosti práce s REIKI, cvičení Tai ji, kvantové techniky a tvoření. Vše se odráží v mojí tvorbě.

Děkuji Vám všem, že jste součástí tohoto procesu. Děkuji, že jste…!