REIKI

Kromě výroby šperků jsem také mistr REIKI a nabízím kurzy do všech stupňů. REIKI je vesmírná všepronikající energie, která harmonizuje tělo, které se pak umí samo léčit. REIKI si můžeme představit jako záření či paprsky, jejichž pomocí přenášíme vesmírnou energii. Je to nejjednodušší přírodní uzdravující metoda, kterou můžeme používat kdykoliv a kdekoliv. Jakmile jednou člověk tuto schopnost získá, nikdy ji neztratí a může ji používat do konce života. 

S REIKI nemusíte energii ani vidět ani se na ni koncentrovat. Nedochází k přejímání energie od někoho ani k úbytku Vaší energie. Často se stává, že energie v těle není v rovnováze. Může jí být příliš hodně, nebo málo, což je mnohdy příčinou zablokované energie a následného onemocnění. REIKI ošetřením dojde k vyrovnání energie v těle a pak má již každý šanci se uzdravit. REIKI si sama nachází cestu do míst, kde je jí nejvíce potřeba. K práci s REIKI není třeba žádného lékařského nebo diagnostického vzdělání. 

Denně na tuto energii reagujeme, aniž jsme si toho vědomi. Ve vesmíru je více druhů energií a jedna z těch energií se jmenuje REIKI. Má schopnost a sílu nás vrátit do klidu a harmonie. Tento stav lze popsat i procítit jako celistvost. Pro mnoho lidí je dávání i přijímání REIKI velkým duchovním zážitkem. Celistvost je pak pocit jednoty se všemi živými tvory i s celým Vesmírem. Nemoc je výsledkem nerovnováhy a příčiny se obvykle nacházejí v emocionálních, duševních i duchovních úrovních. REIKI na všech těchto úrovních ovlivňuje jak důsledek nemoci, tak i příčinu.

Lidé předávající REIKI jsou jen nástrojem této energie, přes který tato vesmírná, všepronikající energie proudí. Člověk, který REIKI dostává je harmonizován a tím se tělo může samo přirozeně léčit. Mezi REIKI nástrojem (kanálem) a příjemcem nastává rovnocenný vztah, ale léčitelem je vždy příjemce. Při předávání Vás REIKI vyrovnává, to rovněž platí i pro příjemce. Čím více REIKI používáte, tím jste vyrovnanější a tím Vámi předávaná energie získává na kvalitě i síle. 

Většina lidí se ptá, proč se za REIKI platí. Ano, je to dar a každý, kdo s REIKI jednou začne pracovat si možná uvědomí, jak málo za tento ,,dar“ dává. Cena kurzů REIKI není vysoká a odpovídá námaze mistra. Nejde pouze o samotný seminář, ale mistr REIKI se na seminář připravuje, píše skripta, studuje knihy. Na semináři Vám mistr předá veškeré zkušenosti, které načerpal za mnoho let své práce. Po zasvěcení se můžete na něho kdykoli obrátit a on se Vám bude snažit pomoci s Vaším problémem. 

Pokud máte zájem o více informací o kurzech, kontaktujte mě prosím na e-mailové adrese original-sperk@seznam.cz nebo na telefonním čísle +420 773 631 133