Stříbro

Šperky ze stříbra jsou vyrobeny ručně tradičními zlatnickými technikami. Využívám historickou zlatnickou techniku filigrán, kterou jsem designově upravila do vlastního osobitého stylu. Materiál je výhradně česká produkce bez obsahu niklu. Je možnost povrchové úpravy rhodiování nebo zlacení. Vložené kameny jsou mechanicky vsazené, takže nevypadnou. Se šperky je možné se koupat.

Šperk z mojí dílny nosí i manželka sokolníka korunního prince v Arabských Emirátech. V roce 2005 jsem získala 3. místo v celostátní soutěži „Stříbrný šperk Brno“ za masivní stříbrný náramek.  Při výrobě využívám také techniku REIKI – harmonizující energii.

Ze stříbrných šperků vyrábím:

 

S oblibou se pouštím do tvorby draků, kteří jsou mysteriozním symbolem mého světa. Baví mě na nich možnost zachytit a vystihnout tajemnou podstatu jejich legend. Druhou miskou vah je motiv vážky, který je pravým opakem. Lehkost, křehkost a mihotavost okamžiku zachycená ve filigránovém výpletu v křídlech a doplněná zářivými kubickými zirkony. Na cestě směřující k bezpodmínečné lásce je asi nevyhnutelný motiv srdce, který zrcadlí nejen otevřenost, ryzost, ale i lehkost bytí v lásce.

 

Děkuji, že jste příznivcem mé tvorby, pokud byste si rádi pořídili další nebo svůj úplně první originální šperk, vyberte si z galerie. Pokud nebude skladem, ráda ho pro Vás vyrobím. Máte-li vlastní nápad nebo inspiraci, ráda Vám budu k dispozici a zapůjčím Vám své ruce k realizaci vlastního osobitého šperku. Neváhejte se na mě obrátit na original-sperk@seznam.cz nebo +420 773 631 133.